Breddstafetten 2008, Sträcktidsresultatlista

2008-09-21

Breddstafetten sträcka 13150 - 3220 m19 anmälda
1Håkan Winnberg
IK Trenne Ullared
25:383:31
3:31
4:02
7:33
1:42
9:15
4:03
13:18
1:48
15:06
3:24
18:30
3:53
22:23
2:54
25:17
0:21
25:38
   
2Karl-Uno Andersson
Falkenbergs OK
25:513:39
3:39
3:59
7:38
1:44
9:22
4:01
13:23
1:53
15:16
3:23
18:39
3:47
22:26
3:02
25:28
0:23
25:51
   
3Christer Håkansson
Falkenbergs OK
27:084:04
4:04
0:46
4:50
4:36
9:26
4:31
13:57
1:17
15:14
2:19
17:33
3:32
21:05
2:16
23:21
3:20
26:41
0:27
27:08
  
4Eva-Carin Lindgren
Halmstad OK
32:554:48
4:48
2:35
7:23
3:31
10:54
7:28
18:22
3:28
21:50
3:50
25:40
3:00
28:40
2:30
31:10
1:22
32:32
0:23
32:55
  
5Bengt Jönsson
Halmstad OK
33:084:55
4:55
0:47
5:42
6:08
11:50
5:50
17:40
2:17
19:57
3:01
22:58
3:38
26:36
2:58
29:34
3:08
32:42
0:26
33:08
  
6Erik Jakobsson
OK Nackhe
33:254:55
4:55
2:36
7:31
3:29
11:00
6:35
17:35
3:51
21:26
3:59
25:25
3:19
28:44
2:34
31:18
1:32
32:50
0:35
33:25
  
7Lena Karlsson
Halmstad OK
34:184:51
4:51
2:36
7:27
3:31
10:58
7:43
18:41
4:08
22:49
3:42
26:31
3:06
29:37
2:41
32:18
1:29
33:47
0:31
34:18
  
8Per-Olof Nanneson
Simlångsdalens IF
34:304:38
4:38
3:04
7:42
3:13
10:55
6:38
17:33
3:16
20:49
6:39
27:28
2:33
30:01
2:35
32:36
1:25
34:01
0:29
34:30
  
9Anne-Marie Röllike
OK Lindena
34:375:11
5:11
1:12
6:23
5:55
12:18
6:42
19:00
1:29
20:29
3:03
23:32
4:15
27:47
2:39
30:26
3:44
34:10
0:27
34:37
  
10Ingela Beckman
OK Nackhe
36:184:54
4:54
4:40
9:34
2:43
12:17
6:25
18:42
2:19
21:01
4:08
25:09
7:00
32:09
3:42
35:51
0:27
36:18
   
11Ingvar Bengtsson
Oskarströms OK
36:254:53
4:53
4:15
9:08
2:28
11:36
6:41
18:17
2:27
20:44
4:31
25:15
6:59
32:14
3:42
35:56
0:29
36:25
   
12Ann-Britt Winnberg
IK Trenne Ullared
37:264:57
4:57
2:53
7:50
4:00
11:50
7:18
19:08
4:40
23:48
4:20
28:08
3:21
31:29
3:10
34:39
2:16
36:55
0:31
37:26
  
13Karin Memmi
Halmstad OK
37:315:15
5:15
0:58
6:13
6:55
13:08
6:30
19:38
1:51
21:29
2:59
24:28
4:47
29:15
2:54
32:09
4:53
37:02
0:29
37:31
  
14Marie Söderström
Oskarströms OK
40:515:25
5:25
1:03
6:28
7:03
13:31
7:00
20:31
2:47
23:18
4:15
27:33
5:58
33:31
2:53
36:24
3:56
40:20
0:31
40:51
  
15Margareta Johansson
Halmstad OK
41:524:57
4:57
8:18
13:15
8:48
22:03
4:13
26:16
4:32
30:48
7:02
37:50
3:33
41:23
0:29
41:52
    
16Lena Johansson
OK Nackhe
42:165:05
5:05
9:14
14:19
9:53
24:12
3:30
27:42
4:09
31:51
6:45
38:36
3:08
41:44
0:32
42:16
    
17Britt-Marie Magnusson
Laholms IF OK
44:096:33
6:33
4:23
10:56
11:05
22:01
4:13
26:14
5:11
31:25
8:03
39:28
4:06
43:34
0:35
44:09
    
18Maria Gerdle
Halmstad OK
49:155:27
5:27
5:03
10:30
13:51
24:21
5:07
29:28
5:54
35:22
9:11
44:33
4:16
48:49
0:26
49:15
    
19Catarina Gerdle
Halmstad OK
49:165:04
5:04
4:36
9:40
3:49
13:29
10:53
24:22
2:22
26:44
6:24
33:08
7:44
40:52
7:57
48:49
0:27
49:16
   




Breddstafetten sträcka 22650 m33 anmälda
1Pontus Blockgren
Falkenbergs OK
17:032:00
2:00
1:59
3:59
2:08
6:07
1:59
8:06
2:29
10:35
1:59
12:34
2:01
14:35
0:57
15:32
1:11
16:43
0:20
17:03
  
2Matilda Martinsson
Falkenbergs OK
17:081:59
1:59
2:03
4:02
2:07
6:09
2:00
8:09
2:28
10:37
1:53
12:30
2:06
14:36
0:55
15:31
1:14
16:45
0:23
17:08
  
3Ernie Broström
Halmstad OK
18:492:17
2:17
2:05
4:22
2:56
7:18
2:18
9:36
2:18
11:54
2:00
13:54
2:14
16:08
1:00
17:08
1:14
18:22
0:27
18:49
  
4Simon Naij
Halmstad OK
18:522:18
2:18
2:08
4:26
2:58
7:24
2:15
9:39
2:16
11:55
2:03
13:58
2:13
16:11
0:58
17:09
1:18
18:27
0:25
18:52
  
5Elin Kjellsson
Falkenbergs OK
19:052:05
2:05
2:11
4:16
3:09
7:25
2:21
9:46
2:23
12:09
2:00
14:09
2:10
16:19
1:03
17:22
1:17
18:39
0:26
19:05
  
6Per Samuelsson
IK Trenne Ullared
19:152:05
2:05
2:13
4:18
3:14
7:32
2:17
9:49
2:29
12:18
2:08
14:26
2:27
16:53
1:03
17:56
1:00
18:56
0:19
19:15
  
7Ellen Johnsson
OK Nackhe
19:332:20
2:20
2:17
4:37
2:34
7:11
2:42
9:53
2:39
12:32
2:03
14:35
2:19
16:54
1:01
17:55
1:17
19:12
0:21
19:33
  
8Anton Hagström
Falkenbergs OK
19:542:22
2:22
2:30
4:52
2:44
7:36
2:22
9:58
2:25
12:23
2:08
14:31
2:28
16:59
1:00
17:59
1:28
19:27
0:27
19:54
  
9Felicia Carlsson
IK Trenne Ullared
20:192:08
2:08
2:15
4:23
3:12
7:35
2:19
9:54
2:26
12:20
2:09
14:29
2:31
17:00
1:08
18:08
1:41
19:49
0:30
20:19
  
10Rasmus Nilsson
Laholms IF OK
20:462:12
2:12
2:15
4:27
2:47
7:14
2:44
9:58
3:04
13:02
2:24
15:26
2:26
17:52
1:10
19:02
1:19
20:21
0:25
20:46
  
11Jonathan Ribert
IK Trenne Ullared
21:242:18
2:18
2:21
4:39
3:11
7:50
3:00
10:50
2:50
13:40
2:19
15:59
2:37
18:36
1:02
19:38
1:23
21:01
0:23
21:24
  
12Amanda Carlsson
IK Trenne Ullared
21:252:20
2:20
2:21
4:41
3:10
7:51
3:02
10:53
2:50
13:43
2:20
16:03
2:30
18:33
1:06
19:39
1:23
21:02
0:23
21:25
  
13Anna Gerdle
Halmstad OK
21:352:25
2:25
2:29
4:54
2:49
7:43
2:41
10:24
2:53
13:17
2:27
15:44
2:45
18:29
1:08
19:37
1:31
21:08
0:27
21:35
  
14Elvira Lindholm
Halmstad OK
21:382:23
2:23
2:28
4:51
2:59
7:50
2:50
10:40
2:48
13:28
2:24
15:52
2:48
18:40
1:07
19:47
1:27
21:14
0:24
21:38
  
Vendela Haag
Halmstad OK
21:382:23
2:23
2:28
4:51
2:51
7:42
3:05
10:47
2:32
13:19
2:35
15:54
2:39
18:33
1:06
19:39
1:29
21:08
0:30
21:38
  
16Bennet Adamsson
Halmstad OK
21:422:37
2:37
2:31
5:08
3:10
8:18
2:59
11:17
2:35
13:52
2:30
16:22
2:26
18:48
1:03
19:51
1:24
21:15
0:27
21:42
  
17Ida Kihlberg
Halmstad OK
21:432:24
2:24
2:30
4:54
2:58
7:52
3:06
10:58
2:31
13:29
2:36
16:05
2:39
18:44
1:05
19:49
1:30
21:19
0:24
21:43
  
18Stig Johansson
Halmstad OK
22:202:40
2:40
2:34
5:14
3:14
8:28
3:00
11:28
2:42
14:10
2:21
16:31
2:35
19:06
1:10
20:16
1:33
21:49
0:31
22:20
  
19Emma Kihlberg
Halmstad OK
22:212:38
2:38
2:33
5:11
3:12
8:23
3:11
11:34
2:38
14:12
2:22
16:34
2:36
19:10
1:09
20:19
1:31
21:50
0:31
22:21
  
20Karl-Erik Andersson
Oskarströms OK
22:542:35
2:35
2:31
5:06
3:05
8:11
3:39
11:50
2:49
14:39
2:39
17:18
2:27
19:45
1:05
20:50
1:34
22:24
0:30
22:54
  
21Lars Moberg
OK Lindena
23:042:33
2:33
2:42
5:15
2:46
8:01
2:49
10:50
2:32
13:22
4:22
17:44
2:20
20:04
1:02
21:06
1:28
22:34
0:30
23:04
  
22Martin Skyggeson
OK Nackhe
23:212:47
2:47
2:57
5:44
3:48
9:32
2:59
12:31
2:51
15:22
2:23
17:45
2:36
20:21
1:11
21:32
1:26
22:58
0:23
23:21
  
23Börje Karlsson
Halmstad OK
24:132:43
2:43
3:04
5:47
3:13
9:00
3:01
12:01
2:55
14:56
2:41
17:37
2:55
20:32
1:20
21:52
1:49
23:41
0:32
24:13
  
24Ingrid Werlin
Simlångsdalens IF
24:162:26
2:26
2:43
5:09
3:49
8:58
3:48
12:46
2:51
15:37
2:30
18:07
2:54
21:01
1:07
22:08
1:39
23:47
0:29
24:16
  
25Margareta Adamsson
Halmstad OK
24:403:01
3:01
2:54
5:55
3:19
9:14
3:46
13:00
2:59
15:59
2:40
18:39
2:44
21:23
1:13
22:36
1:31
24:07
0:33
24:40
  
26Barbro Bengtsson
Oskarströms OK
24:563:12
3:12
2:44
5:56
3:26
9:22
3:07
12:29
3:06
15:35
2:42
18:17
2:59
21:16
1:16
22:32
1:48
24:20
0:36
24:56
  
27Karin Widarsson
OK Nackhe
25:052:49
2:49
2:57
5:46
3:44
9:30
3:13
12:43
3:07
15:50
2:41
18:31
2:52
21:23
1:26
22:49
1:43
24:32
0:33
25:05
  
28August Bengtsson
OK Nackhe
25:102:24
2:24
2:25
4:49
2:40
7:29
3:18
10:47
4:29
15:16
3:04
18:20
3:18
21:38
1:24
23:02
1:39
24:41
0:29
25:10
  
29Bibi Svensson
Halmstad OK
26:283:35
3:35
3:08
6:43
3:42
10:25
2:55
13:20
3:06
16:26
2:51
19:17
3:08
22:25
1:22
23:47
2:03
25:50
0:38
26:28
  
30Felicia Johansson
OK Nackhe
29:393:01
3:01
3:10
6:11
4:39
10:50
3:46
14:36
3:43
18:19
3:47
22:06
3:30
25:36
1:30
27:06
2:08
29:14
0:25
29:39
  
31Annika Gustafsson
OK Nackhe
29:532:59
2:59
3:09
6:08
4:56
11:04
3:40
14:44
3:42
18:26
3:45
22:11
3:23
25:34
1:33
27:07
2:09
29:16
0:37
29:53
  
32Birgitta Josefsson
Halmstad OK
31:223:48
3:48
3:47
7:35
4:31
12:06
4:07
16:13
3:43
19:56
3:13
23:09
3:39
26:48
1:32
28:20
2:17
30:37
0:45
31:22
  
33Stig Josefsson
Halmstad OK
31:243:50
3:50
3:41
7:31
4:37
12:08
3:56
16:04
3:49
19:53
3:19
23:12
3:39
26:51
1:31
28:22
2:17
30:39
0:45
31:24
  




Breddstafetten sträcka 34350 - 4490 m35 anmälda
1Mattias Carlsson
IK Trenne Ullared
27:362:52
2:52
4:46
7:38
5:25
13:03
4:27
17:30
0:53
18:23
1:20
19:43
2:20
22:03
5:12
27:15
0:21
27:36
   
2Joakim Gustafsson
Halmstad OK
28:393:27
3:27
4:48
8:15
5:25
13:40
4:30
18:10
0:55
19:05
1:04
20:09
2:13
22:22
5:57
28:19
0:20
28:39
   
3Jan Lager
Halmstad OK
32:326:16
6:16
3:03
9:19
5:09
14:28
1:00
15:28
9:19
24:47
7:24
32:11
0:21
32:32
     
4Stefan Agmarken
Halmstad OK
32:483:58
3:58
5:09
9:07
6:22
15:29
5:41
21:10
1:05
22:15
1:22
23:37
2:57
26:34
5:55
32:29
0:19
32:48
   
5Anders Johansson
IK Trenne Ullared
33:045:54
5:54
3:15
9:09
3:17
12:26
1:16
13:42
11:04
24:46
7:56
32:42
0:22
33:04
     
6Kristoffer Karlström
Halmstad OK
34:224:07
4:07
5:27
9:34
6:33
16:07
5:54
22:01
1:07
23:08
1:21
24:29
3:04
27:33
6:24
33:57
0:25
34:22
   
7Henrik Bengtsson
Falkenbergs OK
35:213:42
3:42
5:59
9:41
7:16
16:57
5:31
22:28
1:18
23:46
1:45
25:31
3:14
28:45
6:16
35:01
0:20
35:21
   
8John Johansson
IK Trenne Ullared
36:168:22
8:22
3:26
11:48
3:44
15:32
1:12
16:44
10:02
26:46
9:09
35:55
0:21
36:16
     
9Per Gerdle
Halmstad OK
37:037:11
7:11
3:28
10:39
3:50
14:29
1:15
15:44
11:13
26:57
9:44
36:41
0:22
37:03
     
10Erik Memmi
Halmstad OK
38:147:57
7:57
3:43
11:40
4:11
15:51
1:29
17:20
10:41
28:01
9:52
37:53
0:21
38:14
     
11Martin Johansson
Halmstad OK
38:364:18
4:18
6:56
11:14
7:09
18:23
6:07
24:30
1:15
25:45
1:44
27:29
2:58
30:27
7:42
38:09
0:27
38:36
   
12Magnus Wallin
IK Trenne Ullared
39:154:02
4:02
7:37
11:39
7:13
18:52
6:14
25:06
1:09
26:15
1:18
27:33
3:30
31:03
7:51
38:54
0:21
39:15
   
13Robert Bengtsson
OK Nackhe
39:514:06
4:06
5:58
10:04
7:53
17:57
6:41
24:38
1:23
26:01
1:28
27:29
3:21
30:50
8:36
39:26
0:25
39:51
   
14Claes Andersson
Falkenbergs OK
40:014:49
4:49
6:58
11:47
8:32
20:19
6:18
26:37
1:11
27:48
1:26
29:14
3:10
32:24
7:11
39:35
0:26
40:01
   
15Ronnie Andersson
Falkenbergs OK
40:388:42
8:42
4:39
13:21
3:49
17:10
1:09
18:19
12:56
31:15
9:00
40:15
0:23
40:38
     
16Patrik Svensson
Halmstad OK
40:404:28
4:28
6:17
10:45
8:06
18:51
6:52
25:43
1:23
27:06
1:33
28:39
3:58
32:37
7:39
40:16
0:24
40:40
   
Roger Kjellin
Halmstad OK
40:404:20
4:20
6:32
10:52
8:16
19:08
6:16
25:24
1:20
26:44
1:53
28:37
3:36
32:13
7:57
40:10
0:30
40:40
   
18Ralf Widarsson
OK Nackhe
40:508:24
8:24
3:55
12:19
4:34
16:53
2:04
18:57
12:01
30:58
9:29
40:27
0:23
40:50
     
19Mikael Martinsson
Falkenbergs OK
41:368:08
8:08
3:37
11:45
4:14
15:59
1:21
17:20
13:48
31:08
10:05
41:13
0:23
41:36
     
20Agne Karlsson
Simlångsdalens IF
41:488:50
8:50
3:40
12:30
4:01
16:31
1:17
17:48
12:20
30:08
11:19
41:27
0:21
41:48
     
21Morgan Kristiansson
OK Lindena
41:588:44
8:44
4:00
12:44
4:39
17:23
1:34
18:57
13:31
32:28
9:07
41:35
0:23
41:58
     
22Anders Settergren
Oskarströms OK
42:174:26
4:26
6:26
10:52
7:54
18:46
7:10
25:56
1:52
27:48
2:13
30:01
3:39
33:40
8:09
41:49
0:28
42:17
   
23Håkan Persson
Laholms IF OK
42:288:09
8:09
4:35
12:44
4:42
17:26
1:22
18:48
12:25
31:13
10:52
42:05
0:23
42:28
     
24Jan Karlsson
Halmstad OK
42:528:23
8:23
4:10
12:33
4:37
17:10
1:28
18:38
12:27
31:05
10:52
41:57
0:55
42:52
     
25Hans Andersson
Halmstad OK
44:044:01
4:01
7:56
11:57
8:42
20:39
7:27
28:06
1:35
29:41
1:41
31:22
4:02
35:24
8:07
43:31
0:33
44:04
   
26Håkan Langebach
OK Nackhe
44:1811:02
11:02
3:57
14:59
5:00
19:59
1:09
21:08
12:44
33:52
9:58
43:50
0:28
44:18
     
27Morgan Svensson
Halmstad OK
44:509:14
9:14
4:54
14:08
4:32
18:40
1:22
20:02
13:19
33:21
11:02
44:23
0:27
44:50
     
28Catarina Bengtsson
OK Nackhe
46:415:40
5:40
7:34
13:14
8:16
21:30
8:19
29:49
1:24
31:13
1:59
33:12
5:02
38:14
7:56
46:10
0:31
46:41
   
29David Djupsjö
Oskarströms OK
48:559:36
9:36
4:06
13:42
6:08
19:50
1:20
21:10
14:44
35:54
12:36
48:30
0:25
48:55
     
30Carl O Johansson
Halmstad OK
49:118:59
8:59
4:09
13:08
6:38
19:46
1:28
21:14
14:38
35:52
13:02
48:54
0:17
49:11
     
31Anders Larsson
OK Nackhe
50:5310:02
10:02
5:22
15:24
5:34
20:58
1:52
22:50
15:26
38:16
12:07
50:23
0:30
50:53
     
32Patrik Andersson
Halmstad OK
53:268:51
8:51
4:36
13:27
4:56
18:23
1:32
19:55
20:02
39:57
13:07
53:04
0:22
53:26
     
33Mats Nilsson
Oskarströms OK
54:195:12
5:12
8:37
13:49
9:29
23:18
9:04
32:22
1:41
34:03
8:43
42:46
3:36
46:22
7:33
53:55
0:24
54:19
   
34Lars Edberg
OK Nackhe
55:425:44
5:44
9:28
15:12
11:14
26:26
10:40
37:06
2:09
39:15
2:21
41:36
4:19
45:55
9:16
55:11
0:31
55:42
   
35Kent Hansson
Oskarströms OK
55:5814:54
14:54
4:30
19:24
5:22
24:46
1:54
26:40
15:26
42:06
13:25
55:31
0:27
55:58
     




Breddstafetten sträcka 41790 m34 anmälda
1Anton Andersson
Halmstad OK
10:221:56
1:56
1:31
3:27
1:49
5:16
1:07
6:23
1:41
8:04
0:50
8:54
1:10
10:04
0:18
10:22
    
2Johan Gustafsson
OK Nackhe
10:251:51
1:51
1:30
3:21
1:45
5:06
1:05
6:11
1:34
7:45
0:55
8:40
1:24
10:04
0:21
10:25
    
3Simon Wikström
Halmstad OK
10:512:11
2:11
1:24
3:35
1:46
5:21
1:31
6:52
1:34
8:26
0:56
9:22
1:10
10:32
0:19
10:51
    
4Loke Agmarken
Halmstad OK
11:072:12
2:12
1:31
3:43
2:00
5:43
1:09
6:52
1:44
8:36
0:59
9:35
1:10
10:45
0:22
11:07
    
5Viktor Carlsson
IK Trenne Ullared
11:112:22
2:22
1:39
4:01
1:52
5:53
1:03
6:56
1:40
8:36
0:56
9:32
1:14
10:46
0:25
11:11
    
6Helena Hagström
Falkenbergs OK
12:102:21
2:21
1:41
4:02
2:15
6:17
1:22
7:39
1:57
9:36
1:00
10:36
1:12
11:48
0:22
12:10
    
7Amanda Johansson
OK Nackhe
12:142:23
2:23
1:42
4:05
2:22
6:27
1:28
7:55
1:40
9:35
0:57
10:32
1:17
11:49
0:25
12:14
    
8Peter Nilsson
Simlångsdalens IF
12:242:24
2:24
1:45
4:09
2:17
6:26
1:13
7:39
1:58
9:37
1:06
10:43
1:20
12:03
0:21
12:24
    
9Leo Wikström
Halmstad OK
12:332:22
2:22
1:49
4:11
1:56
6:07
1:42
7:49
1:52
9:41
1:11
10:52
1:21
12:13
0:20
12:33
    
10Zakarias Hanson
Falkenbergs OK
12:382:15
2:15
1:33
3:48
2:11
5:59
1:35
7:34
2:11
9:45
1:08
10:53
1:24
12:17
0:21
12:38
    
11Sofia Johansson
OK Nackhe
12:392:28
2:28
1:54
4:22
2:15
6:37
1:18
7:55
1:57
9:52
1:02
10:54
1:19
12:13
0:26
12:39
    
12Linnea Kjellsson
Falkenbergs OK
13:402:31
2:31
1:52
4:23
2:23
6:46
1:36
8:22
2:07
10:29
1:09
11:38
1:36
13:14
0:26
13:40
    
13Axel Danielsson
Halmstad OK
14:012:33
2:33
2:02
4:35
2:22
6:57
1:43
8:40
2:10
10:50
1:26
12:16
1:21
13:37
0:24
14:01
    
14Julia Ladefoged
Falkenbergs OK
14:162:23
2:23
2:03
4:26
2:34
7:00
1:31
8:31
2:19
10:50
1:22
12:12
1:36
13:48
0:28
14:16
    
15Sofia Norling
Oskarströms OK
14:242:37
2:37
2:00
4:37
2:45
7:22
1:36
8:58
2:14
11:12
1:14
12:26
1:30
13:56
0:28
14:24
    
16Elliot Kjellin
Halmstad OK
14:252:21
2:21
2:01
4:22
3:07
7:29
2:02
9:31
2:14
11:45
0:55
12:40
1:20
14:00
0:25
14:25
    
17Fredrik Johansson
OK Nackhe
14:272:36
2:36
1:57
4:33
2:35
7:08
1:41
8:49
2:25
11:14
1:15
12:29
1:31
14:00
0:27
14:27
    
18Lovisa Eriksson
OK Lindena
14:292:46
2:46
2:01
4:47
2:25
7:12
1:25
8:37
2:25
11:02
1:25
12:27
1:33
14:00
0:29
14:29
    
19Gunilla Karlsson
IK Trenne Ullared
14:302:35
2:35
2:02
4:37
2:38
7:15
1:28
8:43
2:23
11:06
1:12
12:18
1:38
13:56
0:34
14:30
    
20Gustav Motte
IK Trenne Ullared
14:332:19
2:19
1:56
4:15
2:22
6:37
2:41
9:18
1:49
11:07
1:07
12:14
1:51
14:05
0:28
14:33
    
21Annelie Skyggeson
OK Nackhe
14:412:43
2:43
2:00
4:43
2:39
7:22
1:54
9:16
2:10
11:26
1:10
12:36
1:34
14:10
0:31
14:41
    
22Elin Djupsjö
Oskarströms OK
15:182:27
2:27
2:04
4:31
2:45
7:16
2:04
9:20
2:32
11:52
1:28
13:20
1:35
14:55
0:23
15:18
    
23Anna Johansson
Laholms IF OK
16:162:38
2:38
2:28
5:06
2:54
8:00
2:07
10:07
2:29
12:36
1:28
14:04
1:47
15:51
0:25
16:16
    
24Alexander Wessman
Halmstad OK
16:322:34
2:34
2:30
5:04
2:29
7:33
3:15
10:48
2:16
13:04
1:13
14:17
1:53
16:10
0:22
16:32
    
25Malin Strandmark
Halmstad OK
16:533:01
3:01
2:20
5:21
3:17
8:38
2:14
10:52
2:32
13:24
1:18
14:42
1:44
16:26
0:27
16:53
    
26Isac Danielsson
Halmstad OK
18:143:01
3:01
2:12
5:13
3:10
8:23
3:40
12:03
2:11
14:14
1:28
15:42
2:05
17:47
0:27
18:14
    
27Oskar Naij
Halmstad OK
19:462:27
2:27
1:48
4:15
2:10
6:25
7:58
14:23
2:07
16:30
1:31
18:01
1:21
19:22
0:24
19:46
    
28Martina Wessman
Halmstad OK
20:393:37
3:37
3:13
6:50
3:23
10:13
2:30
12:43
3:22
16:05
1:51
17:56
2:20
20:16
0:23
20:39
    
29Noel Agmarken
Halmstad OK
21:086:06
6:06
2:05
8:11
3:14
11:25
1:59
13:24
3:09
16:33
1:49
18:22
2:19
20:41
0:27
21:08
    
30Marcus Johansson
Oskarströms OK
21:579:07
9:07
2:05
11:12
2:44
13:56
1:56
15:52
2:40
18:32
1:25
19:57
1:37
21:34
0:23
21:57
    
31Filip Strandmark
Halmstad OK
23:084:30
4:30
3:45
8:15
4:40
12:55
2:57
15:52
2:56
18:48
1:40
20:28
2:11
22:39
0:29
23:08
    
32Emma Carlsson
IK Trenne Ullared
23:273:10
3:10
2:31
5:41
3:34
9:15
7:32
16:47
2:45
19:32
1:29
21:01
1:53
22:54
0:33
23:27
    
33Inez Johansson
OK Nackhe
29:583:19
3:19
2:03
5:22
3:02
8:24
16:03
24:27
2:14
26:41
1:08
27:49
1:38
29:27
0:31
29:58
    
Elsa Lindholm
Halmstad OK
Ej godk.2:58
2:58
9:52
12:50
3:10
16:00
 
23:40
1:14
24:54
1:41
26:35
0:26
27:01
    




Breddstafetten sträcka 53150 - 3220 m34 anmälda
1Ulf Johansson
Halmstad OK
20:453:02
3:02
2:09
5:11
1:32
6:43
3:35
10:18
1:16
11:34
2:35
14:09
3:35
17:44
2:42
20:26
0:19
20:45
   
2Mårten Wikström
Halmstad OK
24:103:20
3:20
0:36
3:56
4:10
8:06
4:07
12:13
0:59
13:12
1:49
15:01
3:34
18:35
2:05
20:40
3:07
23:47
0:23
24:10
  
3Kjell-Ove Arvidsson
Falkenbergs OK
26:473:25
3:25
2:16
5:41
7:09
12:50
2:27
15:17
4:33
19:50
4:13
24:03
2:20
26:23
0:24
26:47
    
4Mats Lindgren
Halmstad OK
26:563:54
3:54
2:31
6:25
6:38
13:03
2:37
15:40
3:09
18:49
5:19
24:08
2:28
26:36
0:20
26:56
    
5Björn Karlsson
Halmstad OK
27:023:47
3:47
2:37
6:24
2:31
8:55
5:33
14:28
2:44
17:12
3:33
20:45
2:27
23:12
2:09
25:21
1:15
26:36
0:26
27:02
  
6Mikael Johansson
OK Nackhe
27:184:28
4:28
2:29
6:57
6:26
13:23
2:33
15:56
2:58
18:54
5:29
24:23
2:31
26:54
0:24
27:18
    
7Sven Erik Dahlberg
IK Trenne Ullared
27:473:58
3:58
2:49
6:47
6:51
13:38
2:46
16:24
3:03
19:27
5:19
24:46
2:37
27:23
0:24
27:47
    
8Björn Nilsson
OK Nackhe
28:063:49
3:49
2:28
6:17
2:53
9:10
5:39
14:49
3:20
18:09
3:18
21:27
2:30
23:57
2:35
26:32
1:12
27:44
0:22
28:06
  
9Johan Badenfelt
Falkenbergs OK
28:513:59
3:59
2:54
6:53
3:11
10:04
5:45
15:49
3:27
19:16
3:02
22:18
2:54
25:12
2:11
27:23
1:09
28:32
0:19
28:51
  
10Eva Bülow
Halmstad OK
29:504:40
4:40
0:46
5:26
5:45
11:11
4:50
16:01
1:21
17:22
2:21
19:43
3:50
23:33
2:29
26:02
3:25
29:27
0:23
29:50
  
11Susanna Adamsson
Halmstad OK
30:313:50
3:50
2:39
6:29
2:09
8:38
4:23
13:01
1:38
14:39
6:48
21:27
4:57
26:24
3:39
30:03
0:28
30:31
   
12Carl-Åke Hansson
Laholms IF OK
30:356:09
6:09
0:40
6:49
4:51
11:40
5:23
17:03
1:10
18:13
2:19
20:32
4:13
24:45
2:19
27:04
3:12
30:16
0:19
30:35
  
13Thomas Wessman
Halmstad OK
30:564:11
4:11
2:55
7:06
3:37
10:43
6:35
17:18
3:42
21:00
3:02
24:02
3:04
27:06
2:17
29:23
1:11
30:34
0:22
30:56
  
14Jan-Olof Svensson
Halmstad OK
31:303:59
3:59
4:01
8:00
2:11
10:11
5:41
15:52
1:52
17:44
3:44
21:28
5:36
27:04
3:55
30:59
0:31
31:30
   
15Peter Johansson
Simlångsdalens IF
32:043:41
3:41
2:38
6:19
2:06
8:25
6:38
15:03
2:14
17:17
5:24
22:41
5:16
27:57
3:43
31:40
0:24
32:04
   
16Bengt Ek
Halmstad OK
32:395:16
5:16
3:08
8:24
7:57
16:21
3:02
19:23
3:36
22:59
6:28
29:27
2:45
32:12
0:27
32:39
    
17Erling Svensson
IK Trenne Ullared
33:104:23
4:23
2:55
7:18
3:29
10:47
6:36
17:23
3:41
21:04
3:23
24:27
3:21
27:48
2:32
30:20
2:22
32:42
0:28
33:10
  
18Stefan Bengtsson
OK Lindena
33:465:13
5:13
3:42
8:55
3:04
11:59
6:42
18:41
3:29
22:10
3:55
26:05
2:53
28:58
2:55
31:53
1:28
33:21
0:25
33:46
  
19Christer Johansson
Halmstad OK
33:595:03
5:03
2:43
7:46
9:17
17:03
3:33
20:36
4:05
24:41
5:48
30:29
3:04
33:33
0:26
33:59
    
20Ingvor Johansson
Falkenbergs OK
34:334:32
4:32
3:00
7:32
3:31
11:03
6:52
17:55
4:14
22:09
4:37
26:46
2:58
29:44
2:59
32:43
1:28
34:11
0:22
34:33
  
21Göran Gustafsson
OK Nackhe
35:295:37
5:37
1:25
7:02
7:18
14:20
5:54
20:14
1:21
21:35
2:51
24:26
4:06
28:32
2:50
31:22
3:40
35:02
0:27
35:29
  
22Kristoffer Djupsjö
Oskarströms OK
35:594:41
4:41
3:06
7:47
4:06
11:53
6:55
18:48
3:47
22:35
4:13
26:48
4:02
30:50
3:07
33:57
1:38
35:35
0:24
35:59
  
23Åke Stolt
Falkenbergs OK
36:355:05
5:05
3:13
8:18
8:30
16:48
4:28
21:16
4:09
25:25
7:36
33:01
3:06
36:07
0:28
36:35
    
24Ylva Karlsson
Oskarströms OK
37:564:56
4:56
3:27
8:23
3:43
12:06
7:44
19:50
4:19
24:09
4:11
28:20
4:09
32:29
3:13
35:42
1:45
37:27
0:29
37:56
  
25Ingolf Bengtsson
Halmstad OK
39:125:23
5:23
4:11
9:34
3:43
13:17
8:01
21:18
4:00
25:18
3:45
29:03
3:47
32:50
2:49
35:39
1:21
37:00
2:12
39:12
  
26Jan-Bertil Lundblad
OK Nackhe
39:214:09
4:09
3:34
7:43
1:54
9:37
6:42
16:19
3:28
19:47
3:51
23:38
10:38
34:16
4:31
38:47
0:34
39:21
   
27Simon Kjellin
Halmstad OK
40:224:43
4:43
0:53
5:36
9:40
15:16
8:19
23:35
1:40
25:15
3:15
28:30
4:48
33:18
3:09
36:27
3:35
40:02
0:20
40:22
  
28Magnus Fällgren
Oskarströms OK
41:545:32
5:32
3:28
9:00
8:55
17:55
5:28
23:23
4:56
28:19
9:13
37:32
3:53
41:25
0:29
41:54
    
29Marianne Thorsson
IK Trenne Ullared
47:248:21
8:21
1:25
9:46
8:36
18:22
7:42
26:04
1:44
27:48
4:34
32:22
4:53
37:15
4:50
42:05
4:45
46:50
0:34
47:24
  
30Arvid Johansson
OK Nackhe
49:376:13
6:13
4:11
10:24
3:35
13:59
11:26
25:25
3:03
28:28
5:50
34:18
7:15
41:33
7:24
48:57
0:40
49:37
   
31Anna-Lena Berthag
Halmstad OK
50:476:01
6:01
10:35
16:36
2:34
19:10
7:39
26:49
2:52
29:41
5:59
35:40
7:27
43:07
7:06
50:13
0:34
50:47
   
32Annika Johansson
IK Trenne Ullared
51:335:47
5:47
4:38
10:25
2:50
13:15
12:26
25:41
2:41
28:22
6:01
34:23
8:23
42:46
8:15
51:01
0:32
51:33
   
33Anna Danielsson
Halmstad OK
58:4212:32
12:32
1:32
14:04
13:33
27:37
7:47
35:24
3:34
38:58
5:48
44:46
4:45
49:31
4:41
54:12
4:04
58:16
0:26
58:42
  
34Emmelie Georgsson
OK Nackhe
63:096:35
6:35
3:42
10:17
9:05
19:22
14:31
33:53
3:18
37:11
10:01
47:12
5:57
53:09
3:59
57:08
5:20
62:28
0:41
63:09
  




Breddstafetten sträcka 63150 - 3220 m19 anmälda
1Jenny Bagge Johansson
Halmstad OK
25:513:47
3:47
2:27
6:14
1:59
8:13
4:40
12:53
1:18
14:11
3:01
17:12
4:41
21:53
3:35
25:28
0:23
25:51
   
2Pernilla Nilsson
Halmstad OK
26:424:09
4:09
2:19
6:28
6:54
13:22
2:27
15:49
3:01
18:50
4:44
23:34
2:39
26:13
0:29
26:42
    
3Berit Bengtsson
OK Lindena
28:204:02
4:02
2:47
6:49
2:13
9:02
5:03
14:05
1:31
15:36
3:28
19:04
4:49
23:53
3:53
27:46
0:34
28:20
   
4Sara Skyggeson
OK Nackhe
29:004:05
4:05
1:06
5:11
5:13
10:24
4:53
15:17
1:06
16:23
3:31
19:54
3:26
23:20
2:07
25:27
3:06
28:33
0:27
29:00
  
5Ingrid Johansson
Laholms IF OK
29:374:24
4:24
2:22
6:46
3:28
10:14
6:10
16:24
3:12
19:36
3:24
23:00
2:26
25:26
2:23
27:49
1:18
29:07
0:30
29:37
  
6Malin Settergren
Oskarströms OK
29:413:46
3:46
2:28
6:14
1:57
8:11
4:45
12:56
1:40
14:36
3:46
18:22
6:22
24:44
4:35
29:19
0:22
29:41
   
7Solrun Gotteberg
Halmstad OK
29:553:57
3:57
2:41
6:38
2:52
9:30
7:26
16:56
3:22
20:18
3:13
23:31
2:34
26:05
2:13
28:18
1:13
29:31
0:24
29:55
  
8Annika Almander
Halmstad OK
31:313:00
3:00
0:42
3:42
5:35
9:17
6:50
16:07
1:31
17:38
2:54
20:32
4:15
24:47
2:27
27:14
3:56
31:10
0:21
31:31
  
9Gunilla Martinsson
Falkenbergs OK
33:358:12
8:12
1:00
9:12
5:23
14:35
4:53
19:28
1:06
20:34
3:28
24:02
3:32
27:34
2:17
29:51
3:12
33:03
0:32
33:35
  
10Åsa Söderblom
Falkenbergs OK
33:364:21
4:21
2:46
7:07
2:17
9:24
4:49
14:13
6:13
20:26
3:56
24:22
4:59
29:21
3:50
33:11
0:25
33:36
   
11Ing-Marie Samuelsson
IK Trenne Ullared
34:324:58
4:58
1:02
6:00
6:28
12:28
6:31
18:59
1:38
20:37
3:22
23:59
3:51
27:50
2:35
30:25
3:40
34:05
0:27
34:32
  
12Hanna Wallin
IK Trenne Ullared
37:335:25
5:25
3:17
8:42
8:04
16:46
5:34
22:20
3:42
26:02
7:55
33:57
3:06
37:03
0:30
37:33
    
13Katarina Bengtsson
Halmstad OK
40:425:14
5:14
3:52
9:06
4:53
13:59
8:19
22:18
4:40
26:58
3:59
30:57
4:30
35:27
3:11
38:38
1:35
40:13
0:29
40:42
  
14Sofie Larsson
OK Nackhe
42:485:23
5:23
3:47
9:10
4:46
13:56
8:56
22:52
5:15
28:07
5:01
33:08
3:39
36:47
3:50
40:37
1:43
42:20
0:28
42:48
  
15Malin Kihlberg
Halmstad OK
43:014:50
4:50
4:01
8:51
2:24
11:15
9:46
21:01
1:59
23:00
5:31
28:31
7:32
36:03
6:36
42:39
0:22
43:01
   
16Sofia Djupsjö
Oskarströms OK
47:256:02
6:02
1:55
7:57
7:57
15:54
6:41
22:35
3:19
25:54
4:17
30:11
7:51
38:02
4:29
42:31
4:21
46:52
0:33
47:25
  
17Helen Gunnarsson
Simlångsdalens IF
57:039:24
9:24
5:17
14:41
12:18
26:59
6:16
33:15
7:13
40:28
11:14
51:42
4:52
56:34
0:29
57:03
    
18Marie Andersson
Halmstad OK
57:396:28
6:28
3:28
9:56
9:38
19:34
4:19
23:53
4:08
28:01
24:45
52:46
4:25
57:11
0:28
57:39
    
19Agneta Larsson
OK Nackhe
64:597:08
7:08
14:22
21:30
15:15
36:45
6:29
43:14
4:27
47:41
11:04
58:45
5:38
64:23
0:36
64:59
    




Öppen 1 sträcka 12650 m40 anmälda
1Fredrik Andersson
IK Uven
17:211:54
1:54
2:06
4:00
2:26
6:26
2:10
8:36
2:41
11:17
1:47
13:04
1:57
15:01
0:51
15:52
1:06
16:58
0:23
17:21
  
2Håkan Hanson
Falkenbergs OK
18:292:00
2:00
2:12
4:12
2:29
6:41
2:32
9:13
2:22
11:35
2:03
13:38
2:04
15:42
0:54
16:36
1:20
17:56
0:33
18:29
  
3Björn Karlsson
Oskarströms OK
20:511:58
1:58
2:35
4:33
3:08
7:41
3:05
10:46
2:23
13:09
2:04
15:13
2:22
17:35
1:02
18:37
1:36
20:13
0:38
20:51
  
4Tommy Christiansson
OK Lindena
21:152:26
2:26
2:17
4:43
3:05
7:48
2:53
10:41
2:17
12:58
2:02
15:00
2:18
17:18
1:06
18:24
2:18
20:42
0:33
21:15
  
5Mats Tellqvist
Halmstad OK
21:292:10
2:10
2:55
5:05
3:25
8:30
3:20
11:50
2:22
14:12
1:59
16:11
2:26
18:37
1:03
19:40
1:21
21:01
0:28
21:29
  
6Markus Nilsson
Laholms IF OK
24:072:17
2:17
2:27
4:44
4:33
9:17
3:26
12:43
2:52
15:35
2:36
18:11
2:40
20:51
1:05
21:56
1:43
23:39
0:28
24:07
  
7Johan Johansson
Halmstad OK
34:352:44
2:44
4:10
6:54
5:07
12:01
5:40
17:41
4:42
22:23
3:26
25:49
4:02
29:51
2:01
31:52
2:05
33:57
0:38
34:35
  
8Ruth Gustavsson
IK Trenne Ullared
38:043:43
3:43
4:14
7:57
5:37
13:34
5:17
18:51
4:54
23:45
4:09
27:54
4:30
32:24
2:03
34:27
2:36
37:03
1:01
38:04
  
9Andrea Leksell
OK Lindena
38:093:51
3:51
3:54
7:45
6:18
14:03
4:51
18:54
4:56
23:50
5:15
29:05
3:54
32:59
2:15
35:14
2:24
37:38
0:31
38:09
  
10Maria Andersson
Halmstad OK
38:154:21
4:21
4:03
8:24
5:12
13:36
4:40
18:16
4:37
22:53
4:20
27:13
4:38
31:51
1:56
33:47
2:40
36:27
1:48
38:15
  
11Tove Lind
OK Lindena
38:173:57
3:57
3:55
7:52
6:20
14:12
4:54
19:06
4:42
23:48
4:52
28:40
4:28
33:08
2:16
35:24
2:23
37:47
0:30
38:17
  
12Ebba Bengtsson
OK Lindena
38:203:58
3:58
3:53
7:51
6:22
14:13
4:52
19:05
4:47
23:52
5:27
29:19
3:49
33:08
2:17
35:25
2:23
37:48
0:32
38:20
  
13Linus Blockgren
Falkenbergs OK
39:134:42
4:42
4:54
9:36
5:58
15:34
5:54
21:28
4:39
26:07
3:55
30:02
4:36
34:38
2:03
36:41
2:06
38:47
0:26
39:13
  
14Oskar Kjellsson
Falkenbergs OK
39:254:23
4:23
5:10
9:33
6:03
15:36
5:55
21:31
4:39
26:10
4:10
30:20
4:26
34:46
2:00
36:46
2:06
38:52
0:33
39:25
  
15Britta Kjellsson
Falkenbergs OK
40:064:42
4:42
4:53
9:35
6:01
15:36
5:55
21:31
4:42
26:13
4:14
30:27
4:21
34:48
1:55
36:43
2:22
39:05
1:01
40:06
  
16Mikael Blockgren
Falkenbergs OK
40:234:45
4:45
4:55
9:40
5:58
15:38
5:52
21:30
4:46
26:16
4:12
30:28
4:17
34:45
1:57
36:42
2:33
39:15
1:08
40:23
  
17Peter Hagström
Falkenbergs OK
40:254:46
4:46
4:54
9:40
5:59
15:39
5:58
21:37
4:46
26:23
4:05
30:28
4:23
34:51
1:53
36:44
2:35
39:19
1:06
40:25
  
18Marie Ågren
Oskarströms OK
43:074:31
4:31
4:49
9:20
8:23
17:43
5:19
23:02
5:09
28:11
3:57
32:08
4:54
37:02
2:12
39:14
2:53
42:07
1:00
43:07
  
19Ditte Moberg
Oskarströms OK
43:154:24
4:24
4:54
9:18
8:24
17:42
5:22
23:04
5:06
28:10
4:00
32:10
4:47
36:57
2:12
39:09
2:56
42:05
1:10
43:15
  
20Karin Norling
Oskarströms OK
43:214:35
4:35
4:52
9:27
8:14
17:41
5:24
23:05
5:06
28:11
3:56
32:07
4:52
36:59
2:18
39:17
2:51
42:08
1:13
43:21
  
21Hildur Olsson
IK Trenne Ullared
46:363:42
3:42
4:02
7:44
5:50
13:34
11:07
24:41
5:29
30:10
4:17
34:27
4:40
39:07
2:30
41:37
3:39
45:16
1:20
46:36
  
22Anna-Lisa Andersson
IK Trenne Ullared
46:393:43
3:43
4:04
7:47
5:45
13:32
11:13
24:45
5:30
30:15
4:16
34:31
4:41
39:12
2:29
41:41
3:36
45:17
1:22
46:39
  
23Nadja Ricklund
Oskarströms OK
52:445:14
5:14
5:12
10:26
7:39
18:05
8:10
26:15
9:49
36:04
4:54
40:58
5:08
46:06
2:10
48:16
3:06
51:22
1:22
52:44
  
24Emmy Norrman
Oskarströms OK
52:455:15
5:15
5:07
10:22
7:48
18:10
8:06
26:16
9:47
36:03
5:00
41:03
5:02
46:05
2:16
48:21
3:04
51:25
1:20
52:45
  
25Anita Toreson
OK Löftan
52:554:49
4:49
5:16
10:05
7:05
17:10
5:45
22:55
5:40
28:35
7:19
35:54
10:10
46:04
2:27
48:31
3:21
51:52
1:03
52:55
  
26Ingemar Gustavsson
OK Nackhe
53:354:49
4:49
5:15
10:04
7:17
17:21
5:32
22:53
5:41
28:34
7:30
36:04
10:10
46:14
2:25
48:39
3:23
52:02
1:33
53:35
  
27Carola Besterman
IK Trenne Ullared
56:004:25
4:25
4:46
9:11
8:53
18:04
11:59
30:03
5:47
35:50
7:16
43:06
5:40
48:46
2:33
51:19
3:28
54:47
1:13
56:00
  
28Ingrid Werlin
Simlångsdalens IF
60:134:47
4:47
6:03
10:50
6:17
17:07
19:01
36:08
6:20
42:28
4:57
47:25
5:27
52:52
2:27
55:19
3:25
58:44
1:29
60:13
  
29Alva Walin
IK Trenne Ullared
100:118:03
8:03
10:03
18:06
34:02
52:08
13:32
65:40
10:52
76:32
7:37
84:09
7:05
91:14
2:58
94:12
3:57
98:09
2:02
100:11
  
30Eva-Lena Persson
IK Trenne Ullared
100:128:19
8:19
10:42
19:01
33:33
52:34
13:02
65:36
11:00
76:36
7:45
84:21
6:53
91:14
3:05
94:19
3:59
98:18
1:54
100:12
  
31Oskar Carlsson
IK Trenne Ullared
100:148:15
8:15
10:04
18:19
34:12
52:31
13:00
65:31
11:01
76:32
7:53
84:25
7:10
91:35
2:50
94:25
3:53
98:18
1:56
100:14
  
32Lennart Persson
IK Trenne Ullared
100:209:59
9:59
9:16
19:15
33:38
52:53
16:02
68:55
8:19
77:14
7:31
84:45
6:33
91:18
3:06
94:24
4:00
98:24
1:56
100:20
  
33Viggo Walin
IK Trenne Ullared
100:249:57
9:57
9:26
19:23
33:29
52:52
16:03
68:55
8:35
77:30
7:15
84:45
6:43
91:28
2:59
94:27
4:01
98:28
1:56
100:24
  
34Lars Johansson
OK Nackhe
114:085:49
5:49
7:05
12:54
11:15
24:09
59:10
83:19
9:09
92:28
7:19
99:47
6:10
105:57
3:14
109:11
3:22
112:33
1:35
114:08
  
35Nathalie Langenbach
OK Nackhe
114:125:45
5:45
7:09
12:54
10:56
23:50
62:40
86:30
7:33
94:03
5:47
99:50
6:32
106:22
2:31
108:53
4:10
113:03
1:09
114:12
  
36Marguerite Nilsson
OK Nackhe
114:135:42
5:42
6:40
12:22
11:09
23:31
62:28
85:59
7:45
93:44
5:39
99:23
6:43
106:06
2:33
108:39
3:56
112:35
1:38
114:13
  
37Marianne Bengtsson
OK Nackhe
114:195:51
5:51
7:04
12:55
11:01
23:56
62:37
86:33
7:09
93:42
6:23
100:05
6:08
106:13
3:12
109:25
3:20
112:45
1:34
114:19
  
38Carola Johansson
OK Nackhe
114:365:58
5:58
6:30
12:28
11:18
23:46
62:52
86:38
7:40
94:18
5:54
100:12
7:25
107:37
1:59
109:36
3:44
113:20
1:16
114:36
  
39Sune Johansson
OK Nackhe
114:376:03
6:03
6:38
12:41
11:28
24:09
60:08
84:17
8:36
92:53
7:14
100:07
6:10
106:17
3:13
109:30
3:48
113:18
1:19
114:37
  
Karin Karlsson
Halmstad OK
Ej godk.




Öppen 4 sträcka 13340 m33 anmälda
1Anders Svensson
Laholms IF OK
29:554:22
4:22
2:43
7:05
2:31
9:36
1:06
10:42
4:56
15:38
1:06
16:44
2:03
18:47
3:49
22:36
3:16
25:52
3:36
29:28
0:27
29:55
 
2Christer Håkansson
Falkenbergs OK
32:354:21
4:21
3:24
7:45
3:18
11:03
1:08
12:11
5:23
17:34
1:14
18:48
2:44
21:32
3:18
24:50
3:53
28:43
3:22
32:05
0:30
32:35
 
3Stig Nilsson
Oskarströms OK
33:313:34
3:34
2:57
6:31
3:44
10:15
2:03
12:18
5:02
17:20
2:24
19:44
3:12
22:56
3:19
26:15
3:29
29:44
3:19
33:03
0:28
33:31
 
4Peter Badenfelt
Falkenbergs OK
35:075:27
5:27
2:51
8:18
2:35
10:53
1:09
12:02
9:12
21:14
1:14
22:28
2:59
25:27
2:56
28:23
3:06
31:29
3:06
34:35
0:32
35:07
 
5Christina Söderblom
Ätrans IF
35:225:21
5:21
3:11
8:32
3:27
11:59
1:14
13:13
6:11
19:24
1:25
20:49
2:56
23:45
3:41
27:26
3:34
31:00
3:51
34:51
0:31
35:22
 
6Julia Svärd
OK Löftan
37:534:54
4:54
3:18
8:12
3:14
11:26
1:20
12:46
7:42
20:28
2:38
23:06
2:57
26:03
3:36
29:39
3:56
33:35
3:49
37:24
0:29
37:53
 
7Anna Hagström
Falkenbergs OK
39:174:54
4:54
3:28
8:22
3:48
12:10
1:25
13:35
7:53
21:28
2:13
23:41
3:31
27:12
3:43
30:55
3:56
34:51
4:00
38:51
0:26
39:17
 
8Sven-Gunnar Svensson
Halmstad OK
40:105:23
5:23
4:10
9:33
3:26
12:59
1:24
14:23
6:30
20:53
1:32
22:25
4:15
26:40
4:02
30:42
4:19
35:01
4:31
39:32
0:38
40:10
 
9Daniel Larsson
Halmstad OK
42:104:33
4:33
3:37
8:10
3:36
11:46
1:24
13:10
8:28
21:38
1:44
23:22
4:27
27:49
4:32
32:21
4:04
36:25
5:11
41:36
0:34
42:10
 
10Bo Senje
Halmstad OK
42:426:31
6:31
3:29
10:00
4:32
14:32
1:51
16:23
6:53
23:16
2:03
25:19
2:54
28:13
4:44
32:57
4:50
37:47
4:21
42:08
0:34
42:42
 
11Tomas Andersson
Falkenbergs OK
43:195:41
5:41
3:52
9:33
3:53
13:26
1:43
15:09
6:58
22:07
2:10
24:17
3:54
28:11
4:43
32:54
4:53
37:47
4:51
42:38
0:41
43:19
 
12Ingmar Eriksson
Falkenbergs OK
44:275:20
5:20
3:23
8:43
3:26
12:09
1:32
13:41
7:40
21:21
2:17
23:38
3:17
26:55
7:01
33:56
5:15
39:11
4:35
43:46
0:41
44:27
 
13Andreas Charitonovas
Halmstad OK
44:434:49
4:49
3:17
8:06
4:02
12:08
1:17
13:25
8:53
22:18
1:27
23:45
3:56
27:41
9:02
36:43
3:37
40:20
3:50
44:10
0:33
44:43
 
14Boris Pettersson
OK Lindena
45:587:16
7:16
3:54
11:10
4:34
15:44
1:46
17:30
7:24
24:54
2:12
27:06
3:50
30:56
4:36
35:32
4:56
40:28
4:48
45:16
0:42
45:58
 
15Lisbeth Riberth
IK Trenne Ullared
46:205:38
5:38
3:51
9:29
3:58
13:27
1:35
15:02
10:57
25:59
1:44
27:43
3:53
31:36
4:35
36:11
4:29
40:40
5:07
45:47
0:33
46:20
 
16Tomas Riberth
IK Trenne Ullared
46:265:48
5:48
3:36
9:24
3:57
13:21
1:45
15:06
10:43
25:49
2:00
27:49
3:45
31:34
4:42
36:16
4:31
40:47
5:03
45:50
0:36
46:26
 
17Lasse Olsson
IK Trenne Ullared
47:385:48
5:48
4:57
10:45
4:13
14:58
1:40
16:38
9:01
25:39
2:16
27:55
4:17
32:12
4:47
36:59
5:32
42:31
4:39
47:10
0:28
47:38
 
18Albert Gustavsson
Falkenbergs OK
47:487:19
7:19
4:15
11:34
4:52
16:26
1:30
17:56
8:59
26:55
1:39
28:34
4:58
33:32
4:13
37:45
5:02
42:47
4:34
47:21
0:27
47:48
 
19Sara Söderblom
Ätrans IF
47:566:40
6:40
5:41
12:21
4:45
17:06
1:38
18:44
8:01
26:45
1:57
28:42
4:30
33:12
5:18
38:30
5:01
43:31
4:02
47:33
0:23
47:56
 
20Kenneth Werlin
Simlångsdalens IF
48:259:48
9:48
4:10
13:58
4:38
18:36
1:47
20:23
8:49
29:12
1:47
30:59
3:54
34:53
4:43
39:36
4:09
43:45
4:05
47:50
0:35
48:25
 
21Tore Andersson
IK Trenne Ullared
49:349:35
9:35
4:28
14:03
4:31
18:34
1:57
20:31
8:21
28:52
2:28
31:20
3:20
34:40
4:59
39:39
4:36
44:15
4:39
48:54
0:40
49:34
 
22Evald Gustavsson
IK Trenne Ullared
50:316:52
6:52
4:40
11:32
4:39
16:11
1:48
17:59
11:03
29:02
2:32
31:34
4:03
35:37
4:16
39:53
5:40
45:33
4:22
49:55
0:36
50:31
 
23Tommy Strandmark
Halmstad OK
52:0211:11
11:11
3:30
14:41
4:36
19:17
1:36
20:53
9:58
30:51
2:36
33:27
5:54
39:21
3:53
43:14
4:23
47:37
3:55
51:32
0:30
52:02
 
24Christina Malmqvist
Falkenbergs OK
52:036:06
6:06
4:08
10:14
5:21
15:35
2:36
18:11
9:22
27:33
3:48
31:21
5:36
36:57
4:20
41:17
5:14
46:31
4:55
51:26
0:37
52:03
 
25Arne Andersson
Oskarströms OK
52:347:30
7:30
5:17
12:47
5:25
18:12
2:00
20:12
8:21
28:33
2:01
30:34
5:24
35:58
5:11
41:09
5:22
46:31
5:23
51:54
0:40
52:34
 
26Torgny Andersson
Falkenbergs OK
54:487:52
7:52
5:04
12:56
5:11
18:07
2:05
20:12
8:53
29:05
2:17
31:22
5:37
36:59
5:39
42:38
5:52
48:30
5:47
54:17
0:31
54:48
 
27Sune Johansson
Laholms IF OK
56:176:16
6:16
4:19
10:35
5:28
16:03
5:27
21:30
10:26
31:56
2:29
34:25
4:55
39:20
6:19
45:39
5:11
50:50
4:44
55:34
0:43
56:17
 
28Owe Dammvik
Oskarströms OK
67:109:45
9:45
8:14
17:59
6:10
24:09
2:26
26:35
9:59
36:34
3:02
39:36
4:35
44:11
7:17
51:28
7:17
58:45
7:13
65:58
1:12
67:10
 
29Inger Johansson
OK Nackhe
70:4212:31
12:31
5:17
17:48
11:53
29:41
2:51
32:32
10:33
43:05
4:01
47:06
5:36
52:42
5:44
58:26
5:40
64:06
5:55
70:01
0:41
70:42
 
30Emma Svärd
OK Löftan
76:086:35
6:35
5:02
11:37
7:07
18:44
2:41
21:25
22:56
44:21
3:52
48:13
6:53
55:06
6:44
61:50
6:36
68:26
7:16
75:42
0:26
76:08
 
31Karin Schagerlöv
Oskarströms OK
76:256:42
6:42
4:54
11:36
7:15
18:51
2:40
21:31
22:56
44:27
3:46
48:13
6:57
55:10
6:48
61:58
6:26
68:24
7:26
75:50
0:35
76:25
 
Magnus Norling
Oskarströms OK
Ej godk.
Andrea Djupsjö
Oskarströms OK
Ej godk.




Öppen 5 sträcka 14600 m15 anmälda
1Karl-Uno Andersson
Falkenbergs OK
34:274:31
4:31
2:59
7:30
3:24
10:54
1:38
12:32
6:48
19:20
1:20
20:40
2:38
23:18
3:08
26:26
4:12
30:38
3:18
33:56
0:31
34:27
 
2Frida Andersson
Falkenbergs OK
40:203:14
3:14
2:09
5:23
10:50
16:13
1:10
17:23
11:32
28:55
2:56
31:51
4:08
35:59
1:04
37:03
2:49
39:52
0:28
40:20
  
3Arne Bogren
OK Vivill
46:063:38
3:38
3:04
6:42
12:23
19:05
1:30
20:35
12:40
33:15
3:01
36:16
4:59
41:15
1:25
42:40
2:53
45:33
0:33
46:06
  
4Roger Djupsjö
Oskarströms OK
46:103:56
3:56
2:53
6:49
11:50
18:39
1:30
20:09
12:54
33:03
3:13
36:16
4:54
41:10
1:28
42:38
3:00
45:38
0:32
46:10
  
5Simon Svärd
OK Löftan
52:454:14
4:14
3:11
7:25
13:22
20:47
2:00
22:47
15:02
37:49
3:31
41:20
5:57
47:17
1:25
48:42
3:41
52:23
0:22
52:45
  
6Annika Svärd
OK Löftan
53:464:22
4:22
3:08
7:30
15:39
23:09
1:54
25:03
14:23
39:26
3:31
42:57
5:51
48:48
1:24
50:12
3:07
53:19
0:27
53:46
  
7Andreas Hansson
OK Lindena
53:554:52
4:52
3:22
8:14
14:06
22:20
2:12
24:32
14:50
39:22
5:07
44:29
5:10
49:39
0:59
50:38
2:55
53:33
0:22
53:55
  
8Torbjörn Hansson
OK Lindena
57:163:37
3:37
4:55
8:32
12:05
20:37
8:18
28:55
14:49
43:44
3:47
47:31
5:28
52:59
1:21
54:20
2:28
56:48
0:28
57:16
  
9Lennart Nylander
Falkenbergs OK
57:315:35
5:35
3:28
9:03
13:50
22:53
2:02
24:55
15:26
40:21
3:47
44:08
6:43
50:51
1:36
52:27
4:33
57:00
0:31
57:31
  
10Sylvia Karlsson
OK Lindena
61:384:54
4:54
3:39
8:33
15:46
24:19
2:43
27:02
16:16
43:18
4:31
47:49
7:18
55:07
1:55
57:02
4:01
61:03
0:35
61:38
  
11Henning Gustavsson
Falkenbergs OK
64:044:27
4:27
3:14
7:41
26:43
34:24
1:46
36:10
13:08
49:18
3:50
53:08
6:24
59:32
1:16
60:48
2:58
63:46
0:18
64:04
  
12Mats Gunnarsson
Simlångsdalens IF
75:264:46
4:46
2:36
7:22
21:00
28:22
3:19
31:41
24:35
56:16
4:43
60:59
6:48
67:47
2:07
69:54
4:49
74:43
0:43
75:26
  
13Torbjörn Toreson
OK Löftan
76:377:08
7:08
4:19
11:27
19:47
31:14
3:40
34:54
20:58
55:52
4:33
60:25
8:45
69:10
2:21
71:31
4:28
75:59
0:38
76:37
  
14Per-Olof Kronqvist
Laholms IF OK
95:426:09
6:09
7:03
13:12
24:33
37:45
1:05
38:50
18:40
57:30
19:12
76:42
12:13
88:55
1:47
90:42
4:29
95:11
0:31
95:42
  
15Lotta Kihlberg
Halmstad OK
120:205:40
5:40
5:17
10:57
21:36
32:33
3:06
35:39
60:03
95:42
7:09
102:51
8:50
111:41
2:36
114:17
5:29
119:46
0:34
120:20
  



Skapad 2008-09-21 15:47:13 med OLA version 4.0.0